برگزیده

مسئولین رسیدگی کنند!!!
۳۰ نکته مهم درباره بایدها و نبایدهای عضویت در شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای
چگونه برای هر مشتری بالقوه از زبان مخصوص خودش استفاده کنیم؟
گردش مالی ۱۸۲ میلیارد دلاری بازاریابی شبکه‌ای
«حالا نه» را به «همین حالا» تبدیل کنید
وبینار آموزشی وس لیندن سوم دی برگزار می شود
۲۲ نکته مهم برای موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای و فروش مستقیم
درباره ما

درباره ما

دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶:۲۴ 0

درباره ما

آمده ایم تا طرحی نو در اندازیم!
" سایت خبری تحلیلی فروش مستقیم" با هدف اطلاع رسانی به منظور ارتقای سطح بینش و آگاهی عمومی در نظر دارد تا  اخبار و اطلاعات را در اختیار  علاقمندان حوزه فروش مستقیم و بازاریابی شبکه‌ای قرار دهد. 
" سایت خبری تحلیلی فروش مستقیم" یک  مجموعه فرهنگی خبری  است که اخبار و اطلاعات را به مخاطبان ارائه می کند. رعایت کامل قوانین و مقررات و منافع جمهوری اسلامی ایران مدنظر مجموعه است.
در این مجموعه ، اصول اخلاق حرفه‌ای و خبری به عنوان یک اولویت مورد تاکید قرار گرفته و بر این مبنا فعالیت خواهیم کرد. صحت، دقت، سرعت و جامعیت در انتشار مطالب از اصول اساسی است که بدان پایبند خواهیم بود.
" سایت خبری تحلیلی فروش مستقیم" رسانه همه فعالان حوزه بازاریابی شبکه ای است و خواهد بود و برای تمامی شرکت‌ها، مدیران و دیدگاه‌های فعالان این عرصه احترام قائل است.
بازاریابی شبکه ‌ای طی سالهایی که به طور رسمی در کشورمان شروع به فعالیت کرده، مخاطبان بیشماری را با خود همراه ساخته است. جذابیت‌ها و نقاط قوت حضور در شرکت‌های فروش مستقیم، باعث جذب مخاطبان به ویژه جوانان در این شرکت‌ها شده است. در کنار جذابیت‌ها و نقاط ضعف و قوت اما برای موفقیت در این عرصه باید آموخت و بیشتر از گذشته  در بازاریابی شبکه‌ای درآمد کسب کرد و موفق بود.
در این مجموعه بر آن هستیم تا آخرین دیدگاه‌ها و به روزترین مطالب مرتبط با حوزه فروش مستقیم و بازاریابی شبکه‌ای را در اختیار علاقمندان قرار دهیم امیدواریم بتوانیم گامی هر چند کوچک را برای اطلاع‌رسانی، آموزش و تربیت علاقمندان این حوزه فراهم کنیم.
" سایت خبری تحلیلی فروش مستقیم" به هیچ یک از شرکت‌های معظم و محترم بازاریابی شبکه‌ای و همچنین به هیچ ارگان و نهاد دولتی وابسته نیست و بنا دارد تا کاملا مستقل  عمل نماید.


به ما بپیوندید