برگزیده

مسئولین رسیدگی کنند!!!
۳۰ نکته مهم درباره بایدها و نبایدهای عضویت در شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای
چگونه برای هر مشتری بالقوه از زبان مخصوص خودش استفاده کنیم؟
گردش مالی ۱۸۲ میلیارد دلاری بازاریابی شبکه‌ای
«حالا نه» را به «همین حالا» تبدیل کنید
وبینار آموزشی وس لیندن سوم دی برگزار می شود
۲۲ نکته مهم برای موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای و فروش مستقیم
چه کنیم تا مشتریان بالقوه بیشتری را جذب کنیم!

اخبار

چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸:۰۰ نسخه چاپی 0

چه کنیم تا مشتریان بالقوه بیشتری را جذب کنیم!
فروش مستقیم- وس لیندن در کتاب " بازی مشتری یابی" به بسیاری از سوالات در زمینه کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای پاسخ داده است.وس در این کتاب به شما می آموزد که چگونه پاسخ‌های منفی را به موفقیت تبدیل کنید.

کتاب "بازی مشتری یابی" توسط گروه کارآفرینان آتورینا ترجمه و منتشر شده   و یکی از پروفروش‌های سایت آمازون بشمار می‌رود. در این مطلب بخش از  این کتاب را با هم می‌خوانیم.


من به شدت معتقدم که ادبیات ما با مشکلاتی که در نهایت با آنها روبه‌رو می‌شویم رابطه‌ی مستقیمی دارد. بعنوان مثال وقتی کسی به من می‌گوید: " من قادر به جذب مشتری نیستم"، " من برای فروش محصولاتم به افراد بیشتری نیاز دارم."،  "من ‌می‌خواهم افراد زیادی را به تیم خود جذب کنم."

مقاله مرتبط: سیستمی برای بهتر شدن حال بازاریابی شبکه‌ای


اکثرا با افرادی روبه‌رو می‌شوم که بیشتر بر دستیابی به اهداف خود متمرکز هستند، نه بر کمک به دیگران. یکی از دوستان خوب من در حرفه‌ی بازاریابی شبکه‌ای، "کریس ویلیامز" که مولف کتاب " فقط به رویا پردازی اکتفا نکنید؛ وارد عمل شوید!" یک بار به من گفت: دورانی که مدام در فکر این بودم که به چه کسانی می‌توانم محصولاتم را بفروشم یا آنان را جذب تیم کنم، می خواستم همه را تحت پوشش خود در آورم. اما زمانی که تغییر عقیده دادم و به این اندیشیدم که با محصولات و خدماتم قادرم به چه کسانی کمک کنم یا از طریق این فرصت شغلی چه کسانی را می‌توانم در مسیر تغییر زندگی قرار دهم، ناگهان تعداد مشتریان و اعضای تحت پوشش من سر به فلک زد.


زمانی که مشتریان بالقوه ببینند که شما مشتاقانه درصدد کمک به آنان برای ایجاد تغییری اساسی در زندگی‌شان هستید، با ذهن و آغوشی بازتر از شما استقبال می‌کنند. این روش به ویژه در شرایطی که مجددا به مشتریان خود مراجعه کرده و درصدد آن هستید که بدانید آیا اکنون زمان مناسبی برای آنان هست تا نظرشان را درباره کسب و کار شما بگویند یا خیر، بسیار الزامیست.

مقاله مرتبط: بازارهای میلیارد دلاری و فراتر از آن

به مردم بفهمانید که برایشان ارزش قائل هستید. به آنان ثابت کنید که کنارشان هستید و آماده‌اید در زمان مناسب پشتیبانی‌های لازم را آنان به عمل بیاورید.
اگر مشتریان بالقوه شما احساس کنند که فرآیند کاری شما صرفا جمع آوری حداکثر افراد ممکن در یک حلقه‌ی دوستی، آن هم در حداقل زمان ممکن نیست؛ آن‌گاه موفقیت از آن شما خواهد بود.


برای خرید کتاب " بازی مشتری یابی" به فروشگاه ما مراجعه کنید.


مطالب مرتبطبه ما بپیوندید