برگزیده

مسئولین رسیدگی کنند!!!
۳۰ نکته مهم درباره بایدها و نبایدهای عضویت در شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای
چگونه برای هر مشتری بالقوه از زبان مخصوص خودش استفاده کنیم؟
گردش مالی ۱۸۲ میلیارد دلاری بازاریابی شبکه‌ای
«حالا نه» را به «همین حالا» تبدیل کنید
وبینار آموزشی وس لیندن سوم دی برگزار می شود
۲۲ نکته مهم برای موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای و فروش مستقیم
گردش مالی ۱۸۲ میلیارد دلاری بازاریابی شبکه‌ای

اخبار

شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲:۰۰ نسخه چاپی 0

گردش مالی ۱۸۲ میلیارد دلاری بازاریابی شبکه‌ای
فروش مستقیم- پیام مقیم اسلام در وبینار آینده بازاریابی شبکه‌ای در ایران به بررسی شرایط و روند کسب و کار بازاریابی شبکه ای پرداخت و از درآمد ۱۸۲ میلیارد دلاری بازاریابی شبکه‌ای در دنیا خبر داد.


وبینار آینده بازاریابی شبکه‌ای در ایران با سخنرانی پیام مقیم اسلام مدیرعامل گروه کارآفرینان آتورینا روز پنج شنبه 11 آبان  برگزار شد و 500 نفر از علاقمندان بازاریابی شبکه‌ای در این ارتباط آنلاین حضور داشتند.


مقیم اسلام در این وبینار با بیان اینکه امروز آینده همان دیروز گفت: آینده در دستان ماست و خودمان آن را رقم خواهیم زد. هر چقدر آماده تر باشیم، آینده ی بهتری را شاهد خواهیم بود.در واقع لحظاتی که امروز خلق می کنیم ،داستان‌هایی است که در آینده نقل می‌شود، پس مراقب داستانهایی که خلق می‌کنیم، باشیم.

 

مطلب مرتبط: وبینار آموزشی وس لیندن با موضوع طریقه ساخت سیستم قابل همانندسازی


مدیرعامل آتورینا تصریح کرد: بازاریابی شبکه‌ای دارای مزایای و جذابیت‌هایی است که باعث شده شرکت‌ها، افراد و توزیع‌کنندگان جذب آن شوند.از منظر شرکت‌ها، بازاریابی شبکه‌ای به دلایلی چون؛ سیستم توزیع دقیق، نقدینگی بالا، بازخورد مستقیم از مشتری، تبلیغ کلامی، تصاعد فروش و کانال توزیع وفادار جذاب است.و مصرف کالا باارزش، تهیه کالا  از کانال مطمئن و اتقای سطح کیفیت زندگی دلایل جذابیت از منظر مشتریان به شمار می رود.

وی در ادامه با اشاره به جذابیت بازاریابی شبکه‌ای برای توزیع کنندگان ادامه داد: فرصت کارآفرینی، پتانسیل درآمدی بالا، امکان درآمد انفعالی، بدون توجه به پیشینه، منوط به موفق کردن دیگران، پتانسیل آزادی مال و زمانی و استقلال دلایل جذابیت توزیع کنندگان است.

مترجم کتاب‌های بازاریابی شبکه‌ای در ادامه افزود: بر اساس آمار فدراسیون بین المللی فروش مستقیم، 100 میلیون نفر در بازاریابی شبکه‌ای فعال هستند و گردش مالی بازاریابی شبکه‌ای 182 میلیارد دلار در سال است. در ایران آمار رسمی وجود ندارد، اما برخی آمارها از فعالیت  196 هزار در این حوزه خبر می‌دهند.


پیام مقیم اسلام به وجود برخی مخالفتها با بازاریابی شبکه‌ای اشاره کرد و افزود: مهمترین علت مخالفت، نوع آموزش‌های رسمی است که با بازاریابی شبکه‌ای همخوانی ندارد. از طرفی در این کسب و کار با آدم‌ها طرف هستیم که دارای بینش و نظرات متفاوتی هستند.


مطالب مرتبطبه ما بپیوندید