برگزیده

مسئولین رسیدگی کنند!!!
۳۰ نکته مهم درباره بایدها و نبایدهای عضویت در شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای
چگونه برای هر مشتری بالقوه از زبان مخصوص خودش استفاده کنیم؟
گردش مالی ۱۸۲ میلیارد دلاری بازاریابی شبکه‌ای
«حالا نه» را به «همین حالا» تبدیل کنید
وبینار آموزشی وس لیندن سوم دی برگزار می شود
۲۲ نکته مهم برای موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای و فروش مستقیم
در صفحه کاری فیسبوک رندی گیج منتشر شد

مقالات

شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶:۰۰ نسخه چاپی 0

هشدار رندی گیج در رابطه با کتاب جدیدش با عنوان "موفقیت در فروش مستقیم"
در صفحه کاری فیسبوک رندی گیج منتشر شد
فروش مستقیم- در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ رندی گیج در صفحه فیسبوک خودش نسبت به واکنش برخی زامبی ها به کتاب جدیدش واکنشی نشان داد و این مقاله را منتشر نمود. ما نیز به رسم احترام به این نویسنده فرهیخته متن پست او را عینا ترجمه نموده و در اختیار شما قرار داده ایم.

نگوئید به شما هشدار ندادم

کشتن زامبی ها دشوار است. چون با وجود اینکه زامبی حرکت می کند اما تمام دیگر علائم حیاتش از بین رفته‌است. آن‌ها بیفکرانی خودکارند اما در عین حال قادر به میزبانی صفحه فیسبوکشان، پیش انباشته سازی کالا بر روی مشتریان احتمالی شان و ایجاد FOMO "ترس  از دست دادن" (برای درک بهتر، به مقاله ای با همین عنوان در کانال تلگرام آتورینا مراجعه شود) برای سوار شدن بر موج بزرگ بعدی هستند. اما از نظر فنی، آن‌ها قبلا مرده‌اند.

با این حال، تا آخرالزمان، زامبی متوقف نمی‌شود.

امروز با دریافت ایمیلی خوشحال شدم. یک شرکت خوش نیت مقدار قابل توجهی از کتاب‌های "موفقیت در فروش مستقیم" مرا خریداری کرده و شروع به ارائه آن‌ها در فروشگاه ها نموده و همه اعضای تیم خود را به پیروی از آن تشویق کرده است. اما بعد از زمانی کوتاه آنها با تهدید و شکایات منفی از یک شاخه شرکت خود مواجه شدند.

چرا؟

پاسخ کوتاه: چون آن شاخه، زامبی است. پاسخ طولانی‌تر: زیرا آن شاخه تمام چیزهای مبتذل و بی‌ارزش و مرموزی را تمرین می‌کند که در فصول دو و سه کتاب به تفصیل شرح می‌دهم. آن‌ها نمی‌خواهند مردم این کتاب را بخوانند. آن‌ها نمی‌خواهند مردم، خودشان ببینند که چطور گمراه و استثمار می‌شوند و افکارشان مورد دستکاری زامبی ها قرار می گیرد.

نگویید که به شما اخطار ندادم.

زمانی که مشغول تحریر "موفقیت در فروش مستقیم" بودم، با یک انتخاب روبرو شدم. یک کتاب سایه وار بنویسم که باعث می‌شود همه احساس گنگی و سردرگمی کنند و یا کتابی بنویسم که در آن حقیقت را بیان کنم. من برای ساختن شهرتم در صداقت و امانتداری، بسیار کوشیده‌ام، تا کتابی منتشر کنم که روی دیگر این شیادان، هنرمندان حقه‌باز و مجرمان آشکار که حرفه ما را آلوده کرده‌اند، نمایان شود.

* طرح های بازی پول، کلاه برداری و طرح‌های هرمی خوب نیستند. قصد ندارم وانمود کنم که هستند.

* پیش انباشه سازی کالا با ایجاد انباری از کالا که هیچ گاه قرار نیست به فروش برسد خوب نیست. به مردم آسیب می رساند.
* هنگامی که با شرکتتان زد و بند و معامله ای زیر میزی دارید ولی خود را یک فرد موفق جلوه می دهید که گویی خودتان این موفقیت را ساخته اید، کاری غیر اخلاقی کرده اید.

پس، چنانچه شما در یکی از این دسته‌های بالا جای می گیرید، کتاب مرا نخرید. من پولتان را نمی‌خواهم و به هر حال از آن متنفر خواهید بود. هر کاری که می‌توانید انجام دهید تا از کشف آن توسط افراد سازمانتان جلوگیری کنید. اما فقط این را بدانید: در نهایت افراد سازمانتان از وجود این کتاب مطلع خواهند شد. و شما نیز. 

و این زمانی است برای پایان آخرالزمان زامبی

 
به ما بپیوندید